Parkovanie

Žiadne skryté poplatky

Parkovanie vo Viedni na letisku Schwechat

Ponúkame Vám zvýhodnené ceny parkovacích kariet  na letisku Schwechat, ktoré je možné zakúpiť k letenkám alebo zájazdom zakúpeným v Ruefa Reisen s odletmi z Viedne.
 

Ceny platné od 01.05.2015 

Typ karty Cena za ks
Parkplatz C – 4 dni - 102 hodín 55,00 €
Parkplatz C – 8 dní - 216 hodín 66,00 €
Parkplatz C – 15 dní - 384 hodín 96,00 €
Parkhaus 4 – 4 dni - 96 hodín 71,00 €
Parkhaus 4 – 8 dní - 220 hodín 87,00 €
Parkhaus 4 – 15 dní - 388 hodín 144,00 €

Mapa parkoviska

Parkovanie vo Viedni

Postup pri parkovaní s použitím parkovacej karty

Pri vjazde na parkovisko si prosím vyberte parkovací lístok (tlačidlo ticket) a zaparkujte Vaše motorové vozidlo. Presvedčte sa, či parkovacie miesto zodpovedá miestu platnosti Vašej parkovacej karty. V prípade, že bude Vaše motorové vozidlo zaparkované v nesprávnom priestore parkoviska, vzniká povinnosť uhradenia celého parkovacieho poplatku.
Pred opustením parkoviska vložte parkovací lístok do platobného automatu, pričom sa zobrazí výška poplatku za parkovanie (na úhradu môžete tiež použiť pokladňu, ktorá sa nachádza vo viacpodlažnom krytom parkovisku PH4). Následne použite parkovaciu kartu na úhradu parkovného. Vytiahnite si parkovací lístok, ktorý sa po úhrade stáva Vašou výstupnou kartou a umožní Vám otvorenie výjazdovej rampy. Po úhrade parkovného je potrebné parkovisko opustiť do 20 minút.
 

Parkovanie v Bratislave na letisku M.R.Štefánika

Krátkodobé parkovanie
Veziete alebo idete vyzdvihnúť svojich blízkych na/z bratislavského letiska? Využite možnosť krátkodobého vyloženia/naloženia cestujúcich a ich batožiny na prejazdovej komunikácií pred terminálovým komplexom ZADARMO. Ponuka platí iba pre krátkodobé zastavenie. Vzdialenosť k terminálu je niekoľko pár metrov.
15 minútové státie zadarmo je možné i na hlavnom letiskovom parkovisku a na parkovisku pred terminálom.

Dlhodobé parkovanie
Chystáte sa na dovolenku či pracovnú cestu a potrebujete na niekoľko dní pohodlne, rýchlo a bezpečne zaparkovať svoje osobné auto? Vybrať si môžete z nasledovných možností:

Cenník hlavného parkoviska Cena v EUR
5 minút zadarmo
1 hodina 3
Každá ďalšia začatá hodina 3 €
1 deň 20
2-3 dni 25 €
4-5 dní 30 €
6-7 dní 35 €
8-12 dní 39 €
Každý ďalší deň 20 €
   
Cenník parkoviska pred terminálom  
15 minút zadarmo
1 hodina 4 €

Platba
Platbu za parkovanie je možné zrealizovať v hotovosti v automatických platobných staniciach nachádzajúcich sa na parkovisku, v odletovom termináli priamo pri hlavnom vstupe alebo v hotovosti a platobnou kartou (VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card elektron, Maestro, American Express, Diners club) priamo u operátora v pokladni na parkovisku.

Mapa parkoviska