Parkovanie

Žiadne skryté poplatky

Parkovanie vo Viedni na letisku Schwechat

Ponúkame Vám zvýhodnené ceny parkovacích kariet  na letisku Schwechat, ktoré je možné zakúpiť k letenkám alebo zájazdom zakúpeným v Ruefa Reisen s odletmi z Viedne.
 

Ceny platné od 13.02.2017

Typ karty Cena za ks
Parkplatz C – 4 dni - 102 hodín 60,00 €
Parkplatz C – 8 dní - 216 hodín 70,00 €
Parkplatz C – 15 dní - 384 hodín 100,00 €
Parkhaus 4 – 4 dni - 96 hodín 75,00 €
Parkhaus 4 – 8 dní - 220 hodín 90,00 €
Parkhaus 4 – 15 dní - 388 hodín 149,00 €

Mapa parkoviska

Parkovanie vo Viedni

Postup pri parkovaní s použitím parkovacej karty

Pri vjazde na parkovisko si prosím vyberte parkovací lístok (tlačidlo ticket) a zaparkujte Vaše motorové vozidlo. Presvedčte sa, či parkovacie miesto zodpovedá miestu platnosti Vašej parkovacej karty. V prípade, že bude Vaše motorové vozidlo zaparkované v nesprávnom priestore parkoviska, vzniká povinnosť uhradenia celého parkovacieho poplatku.
Pred opustením parkoviska vložte parkovací lístok do platobného automatu, pričom sa zobrazí výška poplatku za parkovanie (na úhradu môžete tiež použiť pokladňu, ktorá sa nachádza vo viacpodlažnom krytom parkovisku PH4). Následne použite parkovaciu kartu na úhradu parkovného. Vytiahnite si parkovací lístok, ktorý sa po úhrade stáva Vašou výstupnou kartou a umožní Vám otvorenie výjazdovej rampy. Po úhrade parkovného je potrebné parkovisko opustiť do 20 minút.
 

Parkovanie v Bratislave na letisku M.R.Štefánika

Krátkodobé parkovanie
Veziete alebo idete vyzdvihnúť svojich blízkych na/z bratislavského letiska? Využite možnosť krátkodobého vyloženia/naloženia cestujúcich a ich batožiny na prejazdovej komunikácií pred terminálovým komplexom ZADARMO. Ponuka platí iba pre krátkodobé zastavenie. Vzdialenosť k terminálu je niekoľko pár metrov.
15 minútové státie zadarmo je možné i na hlavnom letiskovom parkovisku a na parkovisku pred terminálom.

Dlhodobé parkovanie
Chystáte sa na dovolenku či pracovnú cestu a potrebujete na niekoľko dní pohodlne, rýchlo a bezpečne zaparkovať svoje osobné auto? Vybrať si môžete z nasledovných možností:

Cenník hlavného parkoviska Cena v EUR
5 minút zadarmo
1 hodina 3
Každá ďalšia začatá hodina 3 €
1 deň 20
2-3 dni 25 €
4-5 dní 30 €
6-7 dní 35 €
8-12 dní 39 €
Každý ďalší deň 20 €
   
Cenník parkoviska pred terminálom  
15 minút zadarmo
1 hodina 4 €

Platba
Platbu za parkovanie je možné zrealizovať v hotovosti v automatických platobných staniciach nachádzajúcich sa na parkovisku, v odletovom termináli priamo pri hlavnom vstupe alebo v hotovosti a platobnou kartou (VISA, VISA Elektron, Master Card, Master Card elektron, Maestro, American Express, Diners club) priamo u operátora v pokladni na parkovisku.

Zaplatiť za parkovanie treba pred odchodom z parkoviska. Po úhrade parkovacieho lístka je potrebné opustiť parkovisko P1 a P2 do 15 minút od zaplatenia, inak Vám bude zarátaná ďalšia začatá hodina.

Držitelia ZŤP preukazu majú umožnené 2-hodinové parkovanie na parkovisku P1 a P2 zadarmo. Pri odchode z parkoviska je potrebné ukázať ZŤP preukaz operátorovi na parkovisku P2.

Mapa parkoviska